یک عدد جنیفر لارنس لطفا, با موی قرمز اضافه

به صندلی اش لم داده و میپرسد :

تو واقعا دوستش داری؟!

میگم : خب آره

می خندد و می گوید : چجوری اخه..این که قیافه نداره!!!

 

می گویند روزی مردی جوان به بنگاه ازدواج رفت. در آنجا دو عدد در دید. بالای یکی نوشته بود جوان و بالای دیگری نوشته بود پا به سن گذاشته..

مرد در اتاق جوان را باز کرد. دید که باز هم دو عدد در هست. بالای یکی نوشته بود زیبا و روی دیگری نوشته بود معمولی. مرد جوان در اتاق جوان را باز کرد. باز هم دو عدد در دید. بالای یکی نوشته بود کدبانو و با سلیقه و بالای دیگری نوشته بود شلخته. جوان وارد اتاق کدبانو و با سلیقه شد. باز دو عدد در دید. بالای یکی نوشته بود با نشاط و احساساتی و بالای یکی نوشته شده بود بی احساس و افسرده. جوان وارد اتاق با نشاط و احساساتی شد. این بار اما فقط یک در خیلی بزرگ و مجلل دید. جوان خوشحال و با ذوق به طرف در رفت تا همسر خویش را بیابد . وقتی در را باز کرد به جای همسر یک آینه قدی بسیار غول آسا دید. بالای آینه نوشته شده بود : لطفا خودتان را در این آینه ببینید بعد به دنبال همسر بگردید!

 

آری خودت را در آینه ببین. بعد به دنبال عیب و ایراد گرفتن از بقیه باش .

تو که تو عمرت جز سلبریتی های توی “اَنستاگَرام ” ات آدم دیگه ای ندیدی و افکارت در حد فیلم کمدی های ونزوئلایی شبکه ی فارسی وانه نمیخواد خررر فهممان کنی !! تو که الگو ات فیلم ترکی های شبکه ی جمه بعد رفتی از مستراح شبکه های ماهواره ای تبلیغ آیفون “اَندروئید ” دار دیدی به ۱۵۰ هزار تومن صاف هجرت کردی به “اَنستاگَرام” توقعی نیست معنی بعضی چیزا رو بفهمی عزیز من. تو که هنوز مفهوم ارتباط با دیگران رو نیاموختی

و تا جنس مخالف میبینی هزارتا فکر چاپال مال میکنی توقعی نیست ازت که معنی دوست داشتن را بفهمی داداچ!! پاشو برو با موتور قراضت تک چرخ بزن خودتو بکش تا مثلا یه توجهی بهت بکنن! یا توی پارک توی سیزده به در خودتو بکش و آبشار بزن و روی آسفالت قیچی برگردون!

شما همونایی هستین که وقتی میشینین تو جمع میگین : به به ..این فیلم ” ” مون لایت” شاهکاری در عالم سینماست. اما وقتی تنها میشین جز ” استیج” و سریالای ” جم” چیز دیگه ای نمیبینین. بدبخت تو که هنوز فرق جنبفر لارنس و جنیفر لوپز رو نمی دونی , چون ذهن منحرفت معلوم.نیست به کجای ” جنیفر لوپز” چسبیده! ادعای روشن فکری نکن جان من.

برو قلیون ات رو بکش, برو سوت بلبلی تو بزن که به به و چه چه!!

هر وقتم خواستی دنبال همسر و پمسر!! بگردی یاد آینه قدی و اینا بیوفت.

در ضمن این یک ضد نقد طنز اجتماعی بود. به کسی بر نخورد لطفا.اَه…

احسان توسلی

گیم همیشه برای من دریچه ای رو به دنیاهای فانتزی بوده.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجرا شده توسط: همیار وردپرس