اپل واچ بعدی می تواند شامل مدلهای جدید سرامیک و تیتانیوم باشد

اپل نسخه بعدی بعدی Apple Watch می تواند شامل مواد جدیدی برای این مورد از جمله تیتانیوم و سرامیک باشد. این مطابق با دارایی های جدید است که آخرین نسخه بتا watchOS را به خود جلب می کند. صفحه نمایش های جدید کشف شده در گرافیک بتا ، برای جفت کردن اپل واچ در هنگام راه اندازی ، نشان داده شده و لیست “مورد تیتانیوم” و “پرونده سرامیکی” را در کنار اطلاعات شناسایی اندازه مدل ذکر می کنید.

پیش از این اپل در کنار مدل های سری ۲ و سری ۳ خود ، اپل واچ سرامیکی را با قیمت مناسب و گزینه های سفید و مشکی ارائه کرده است. این شرکت قبلاً از تیتانیوم استفاده نکرده است ، اما فلز سبک و بادوام بسیار سبک در بین ساعت سازان سنتی محبوب است زیرا واقعاً می تواند باعث کاهش قابل ملاحظه ای از کابینت ساعت شود ، در حالی که هنوز ظاهری عالی و زیبایی را ارائه می دهد.

سال گذشته اپل واچ سری ۴ اولین تغییر چشمگیر در طراحی بدنه برای پوشیدنی از زمان معرفی آن در سال ۲۰۱۵ بود ، بنابراین بعید به نظر می رسد که اپل امسال دوباره آن را تغییر دهد. طراحی بدنه جدید شامل اندازه بزرگتر (به ترتیب ۴۰ میلی متر و ۴۴ میلی متر ، در مقابل ۳۸ و ۴۲ میلی متر برای نسل های قبلی) ، نمای نازک تر و نمایشگر با گوشه های گرد و حاشیه های باریک تر است.

ارائه مواد جدید راهی برای اپل برای ارائه سخت افزارهای جدید است که از خارج قابل مشاهده است ، علاوه بر هرگونه پیشرفت پردازنده و جزء در داخل آنها. احتمالاً اپل این محصولات را در کنار مدل های فولاد ضد زنگ و آلومینیوم خود نیز عرضه کند ، در صورت انتشار این پاییز ، و احتمالاً حق بیمه برای این گزینه های مواد را نیز شارژ می کند.

سری ۴ اپل واچ از لحاظ کارایی پیشرفت جدی را نشان داد و ویژگی هایی مانند ECG پردازنده را اضافه کرد. به نظر می رسد ظاهراً جدید Splashy میزان برنامه ریزی اپل برای سری ۵ نخواهد بود ، به ویژه اینکه این شرکت در حال بازسازی WatchOS است که بسیار مستقل از تلفن است و این از پردازنده های تواناتر بهره می برد.

منصوره خلیلی

با صفر و یک‌ها زندگی می‌کنیم...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *