گوگل در بازار بلندگوهای هوشمند جهانی در جایگاه سوم قرار دارد

براساس گزارش جدید Canalys ، بازار جهانی بلندگوهای هوشمند در سه ماهه دوم ۵۵٫۴ درصد رشد کرده و به ۲۶٫۱ میلیون محموله رسیده است آمازون همچنان به هدایت این مسابقه ادامه می دهد و ۶٫۶ میلیون دستگاه در این سه ماه حمل می شود. با این حال ، گوگل با پیشرفت Baidu در چین ، در رده سوم قرار گرفت. Baidu در Q2 با رشد ۳،۷۰۰ درصدی قابل توجه به ۴/۵ میلیون واحد رسید و از ۴٫۳ میلیون دستگاه گوگل پیشی گرفت.

در کل بازار چین محموله های سه ماهه خود را به ۱۲٫۶ میلیون واحد و یا بیش از دو برابر کل ۶٫۱ میلیون دلار در ایالات متحده دو برابر کرده است. مورد دوم نسبت به سه ماهه قبل کاهش جزئی (۲٫۴٪) را نشان می دهد.

رشد بایدو در سه ماهه اخیر به بازاریابی تهاجمی و مبارزات برو به بازار نسبت داده شد. این امر به ویژه از نظر نمایشگرهای هوشمند موفق بود که ۴۵٪ از محصولاتی که در آن ارسال شده بود را به خود اختصاص دهد.

وی گفت: “علاقه های اپراتورهای شبکه محلی در مورد دستگاه [صفحه نمایش هوشمند] اخیراً افزایش یافته است. این باید برای Baidu خوب باشد زیرا در رده نمایشگرهای هوشمند با رقابت اندکی روبرو است و این امکان را به شرکت می دهد تا در کانال اپراتور مسلط شود. “سینتیا چن ، تحلیلگر تحقیقات Canalys خاطر نشان کرد.

در همین حال ، این تحلیلگر گفت ، با تغییر مجدد Nest در Q2 ، گوگل به چالش کشیده شد .

این گزارش همچنین حاکی از آن است که Google باید یک پرتفوی بلندگوهای هوشمند اصلاح شده را معرفی کند تا بتواند باعث افزایش علاقه مصرف کننده شود. صفحه اصلی Google دستگاه شده است از زمان راه اندازی به روز – هنوز ورزشی خوشبو کننده هوا به سبک به نظر می رسد آن را به عقب در سال ۲۰۱۶ بود . و Google Home mini چیزی بیش از تغییر رنگ دریافت نکرده است .

در عوض ، توجه اواخر اواخر توجه به افزایش توجه بیشتر بر روی نمایشگرهای هوشمند ، باعث شده است تا سازندگان دستگاه بتوانند با فناوری Google Assistant آسان تر شوند .

در مقایسه با آمازون ، بلندگوهای Echo خود را چندین بار به روز کرده و ضمن افزایش الکسا در دستگاههایی با صفحه هایی مانند Echo Spot و Show ، و برای کسانی که مانند Echo Plus ، Echo Dot ، Echo Auto و دیگران – حتی ساعت و مایکروویو – – به عنوان نوعی از آزمایش های عمومی در محاسبات صوتی.

در این گزارش ، آمازون و گوگل توجه خود را به بازارهای غیر آمریکایی در Q2 نشان دادند. در حقیقت ، ۵۰٪ محموله های بلندگو هوشمند آمازون در Q2 در خارج از ایالات متحده بودند ، که در Q2 در سال گذشته ۳۲٪ بود. و ۵۵٪ از حمل و نقل گوگل خارج از ایالات متحده بود ، از ۴۲٪ در Q2 2018.

جدول نهایی ifnal

فراتر از ۳ مورد برتر – آمازون ، بایدو و در حال حاضر شماره ۳ گوگل – پنج گروه باقیمانده شامل Alibaba و Xiaomi با ۴٫۱ میلیون و ۲٫۸ میلیون دستگاه در Q2 به ترتیب ارسال شده اند.

بقیه بازار که شامل HomePod اپل نیز می شود ، بالغ بر ۳٫۷ میلیون دستگاه بود.

منصوره خلیلی

با صفر و یک‌ها زندگی می‌کنیم...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *