اپل دسترسی به قطعات تعمیر رسمی فروشگاههای شخص ثالث را گسترش می دهد

اپل به تازگی برنامه جدیدی را اعلام کرده است تا بتوانید آیفون های خارج از گارانتی را آسان تر کنید. علاوه بر ارائه دهندگان خدمات مجاز مجاز اپل ، فروشگاه های تعمیرات مستقل شخص ثالث قادر به دسترسی به قطعات و ابزارهای رسمی تعمیر خواهند بود.

در حال حاضر هنگام شکستن صفحه یا سایر قسمت های آیفون ، سه گزینه وجود دارد. می توانید به فروشگاه اپل بروید و آیفون خود را به کارمندان اپل تحویل دهید. شما می توانید به یک فروشگاه مجاز (مانند فروشگاه های Best Buy در ایالات متحده) بروید ، این بدان معناست که آیفون شما توسط تکنسین های دارای مجوز اپل تعمیر می شود. یا می توانید به یک تعمیرگاه معمولی بروید.

ارائه دهندگان خدمات مجاز قبلاً به قطعات و ابزارهای رسمی دسترسی دارند. اگر آیفون شما تحت ضمانت است می توانید تعمیر رایگان دریافت کنید و اپل تعمیرگاه مجاز را مستقیماً پرداخت می کند.

اما تا امروز ، اگر شما یک تعمیرگاه غیر مجاز هستید ، نمی توانستید قطعات رسمی را دریافت کنید. این می تواند منجر به تجربیات مختلط با قسمتهایی شود که عملکرد خوبی ندارند و همچنین قسمتهای رسمی.

از امروز ، هر تعمیرگاه در ایالات متحده می تواند مجوز آنلاین مجوز را برای دسترسی به برنامه تعمیر جدید دریافت کند. پس از آن می توانید قطعات و ابزارهای اصلی خریداری کنید. همچنین می توانید به همان دفترچه های تعمیرات و تشخیص های موجود به عنوان تعمیرگاه های مجاز دسترسی پیدا کنید.

اپل می گوید که این برنامه را در آینده به کشورهای بیشتری گسترش می دهد. این شرکت در حال حاضر با ۲۰ فروشگاه در آمریکای شمالی ، اروپا و آسیا این برنامه را آزمایش می کند.

این خبر عالی برای مشتریان است ، زیرا باید کیفیت کلی تعمیرات را بهبود بخشد. اپل در اصل برای واجد شرایط بودن قسمت های رسمی ، مانع ورود را کاهش می دهد.

اگر می خواهید مطمئن شوید که دستگاه شما با استفاده از قطعات اصلی تعمیر شده است یا هنوز دستگاه شما همچنان تحت ضمانت است ، باید همچنان به یک تعمیرگاه مجاز یا یک فروشگاه رسمی اپل بروید. این سخت است که بگوییم آیا تعمیرگاه های شخص ثالث از قطعات اصلی استفاده می کنند ، زیرا هیچ کس آنها را مجبور به تغییر برنامه جدید نمی کند.

منصوره خلیلی

با صفر و یک‌ها زندگی می‌کنیم...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *