هدفون Beats هفته آینده به اشتراک گذاری صوتی iOS 13 دست پیدا می کند

اشتراک صوتی از جمله ویژگی های لذت بخش به عنوان بخشی از به روزرسانی iOS 13 اپل است . با استفاده از آن ، کاربران قادر خواهند بود تا آهنگها را در دستگاههای اطراف خود به اشتراک بگذارند – نوعی نسخه ۲۰۱۹ خرید اسپلیتر هدفون یا دستیابی به کسی که گوش شما را صدا کند.

بیتس صبح امروز به ما اطلاع داد که علاوه بر AirPods ، یک قابلیت تازه به هدفون های جدید خود خواهد افزود. اما اینکه واقعاً این شرکت چند سال پیش توسط اپل بلعیده شده ، جای تعجبی ندارد و یک امتیاز خوب برای کسانی که صاحب مدلهای دارای قدرت H1 و W1 هستند ، از جمله Powerbeats Pro (هدفون مورد علاقه) ، Studio3 Wireless ، BeatsX ، Powerbeats3 Wireless و Solo3 Wireless که بسیار خوب هستند.

این ویژگی به یکی از دو روش کار می کند. کاربران می توانند دو دستگاه iOS را با هم نزدیک کنند و از تعدادی از منابع مختلف موسیقی پخش کنند. از آنجا ، یک کادر گفتگوی Share Audio ظاهر می شود ، مشابه آنچه در طی مراحل جفت شدن اولیه مشاهده خواهید کرد. با ضربه زدن به اشتراک گذاری صوتی ، همین کار را می کنید.

روش دیگر شامل جفت شدن دو جفت هدفون به یک دستگاه واحد است. اگر به دو وسیله دسترسی ندارید بهتر است از دو گزینه استفاده کنید ، اما حتی با وجود فناوری اپل ، هنوز هم می تواند کمی دردسر بین محصولات تغییر کند. در هر صورت ، این یک گزینه سرگرم کننده برای اشتراک گذاری لیست های پخش در مسافرت طولانی است.

این ویژگی در ۲۳ سپتامبر وارد می شود.

منصوره خلیلی

با صفر و یک‌ها زندگی می‌کنیم...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *